RASOWY KALENDARZ PIRELLI

Marcin Andrzejewski

Autorem wpisu jest

Architekt (na marginesie architektury), fotograf i wielbiciel okolic fotografii, bloger (www.fotodinoza.blogspot.com). Kolekcjoner nieruchomych zabytków motoryzacji. Od urodzenia zgłębia miasto wojewódzkie Łódź. Autor obecnie tworzonego, internetowego przewodnika po okolicach stacji Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Pełny półprofesjonalista.

Komentarzy: 3

  1. Autorem wpisu jest Trzęsowski says:

    W Niemczech wybuchł (a może niewypał) skandal. Syn rewelacyjnego tenisisty Borysa Beckera z jego związku z amerykańską Murzynką poskarżył się publicznie, że w Berlinie jest za mało Murzynów a za dużo Białych. Taka skarga, ma coś w sobie rasistowskiego, bo widać Becker junior chciałby aby w Berlinie Murzynów przybyło a Białych ubyło, Ubywanie Białych w Belinie skutecznie uprawiała w roku 1945 Armia Czerwona natomiast przybywanie Murzynów uprawia skutecznie aktualnie pani kanclerz dr. Merkel (która właściwie nie jest kanclerką tylko pełniącą obowiązki kanclerza jako , że Niemcy nierządem stoją już ponad 100 dni. I nikt nie zauważył, że w Niemczech nie ma legalnego rządu … widać jest zbędny). I oto polityk jedynej opozycyjnej partii niemieckiej – Alternatywy dla Niemiec , nazwał publicznie Beckera juniora – Półmurzynem. Wszyscy uznali to za rasizm, mimo, że to jest antropologia i nawet niezbyt naukowa, bo poprawnie tenże junior jest Mulatem. Nikt nie nazwał Beckera juniora – Półbiałym. A szkoda, bo byłby to rasizm do drugiej potęgi.

  2. Autorem wpisu jest Hurgot Sztancy says:

    ja mam taką ekstramegasuperfajną książkę Kalendarz Pirelli 1964-2004, w której jest cała masa kontrowersji i takich tam, a dziś to już bym nie chciał książki 1964-2018…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *