JEDENASTE – NIE MARUDŹ

Krzysztof Golec-Piotrowski

Autorem wpisu jest

Architekt, felietonista piszący o architekturze, społecznik, rowerzysta, ogrodnik i mechanik, fan ładnych aut i miłośnik przyrody, zwolennik piękna i dobra.

Komentarzy: 3

 1. Autorem wpisu jest Trzęsowski says:

  Definicja klimatu – jest to przeważaJąca pogoda w ciągu 31 minionych lat. Czy można zmienić pogodę lub mieć na nią wpływ? Nie można ale można ją wykorzystać zgodnie z sugestiami autora w/w felietonu. Czy można zmienić klimat i mieć nań wpływ? Obecnie, lekceważąc mądre rady autora felietonu , wiele kół (wliczając w to „naukowców”, polityków, medialistów, demonstrantów) chce klimat zmienić lub mieć nań wpływ. To już nie są piąte koła od wozu, to już dominujący „narrative”. Kto za to płaci – podatnicy. Oraz nasze wnuki, które niestety nie będą chyba mądrzejsze od tych wielu kół. Dopiero jak sprawdzą swe konta bankowe i stwierdzą, że nic się nie zmieniło po 50 latach a pogoda i klimat tak jak zawsze, zmienia się raz tak a raz siak to obudzą się z ręką w nocniku.

  1. Kristo
   Autorem wpisu jest Kristo says:

   Rosja Radziecka chciała zmieniać klimat, udało się jej zniszczyć jezioro Aralskie. Teraz zmiany następują w Chinach, współczuję Chińczykom i ich przyrodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *